Project Description

Wayfinding Pro

Wayfinding Pro hesabınızda oluşturduğunuz kapalı devre yol tarifi, kat planları ve daha fazlasını dokunmatik kiosklarda gösterin.

Uygulama Kılavuzu

www.wayfindingpro.com adresinden yeni kullanıcı kaydı oluşturun.

Kullanıcı bilgilerinizi girdikten sonra hesabınıza giriş yapın.

Sol menü alanında yer alan Desktop Plotter butonuna basın ve uygulamayı indirin.

Plotter uygulaması açın ve ardından kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi girerek hesabınıza bağlanın.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra wayfindingpro.com kullanıcı panelinizde oluşturduğunuz haritayı seçin.

Açılan pencerede ilk tasarlayacağınız kat numarası örneğin “0” ve kat adı “Zemin Kat” girin. Ardından arka planda gösterilecek olan kat planına ait görseli yükleyin. Bu görsel, tasarımınıza bağlu olarak, yön bulma kioskunuzun ekran çözünürlük değerlerine uygun ölçüde olmalıdır.

Sol menude altta yer alan Tool sekmesini açın ve uygulamanızda yer alacak olan güzergahları, girişleri, ilgi noktalarını ve benzeri tüm alanları belirleyin. İlk olarak yürüme güzergahlarını belirlemelisiniz. Ayrıntılı bilgiyi ve kılavuzları www.wayfindingpro.com adresinden edinebilirsiniz.

Tüm çalışmalarınızı tamamladıktan sonra uygulamanın sol üst köşesinde yer alan parantez içerisindeki Proje ID kodunuzu not edin. Wayfindinpro.com kullanıcı panelinizde yer alan sol menüden Web Widget butonuna basın.

Açılan sayfada daha önce not ettiğiniz Proje ID sini girin ve istenilen diğer bilgileride doldurduktan sonra GENERATE butonuna basın. Oluşturulan